64. У процесі електролізу за 2 с позитивні іони перенесли до катода заряд 6 Кл і такий же за

величиною заряд перенесли негативні іони до анода. Вкажіть силу струму (в А) у колі.

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Мария.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

q = 6 Кл

t = 2 c

_______

I - ?

Ток:

I = q / t = 6 / 2 = 3 А

"По кругу"  ? Это как?

3+3 = 6 А?

3 - 3 = 0 А?  :)))