63. Через електромотор, який ввімкнено до мережі з напругою 200 В, тече струм 5А. Вкажіть ККД

мотора (в %), якщо опір обмотки електромотора 10 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Чачилло Тимофей.

Ответ:

75%

Объяснение:

Дано:

U = 200 В

I = 5 A

R = 10 Ом

___________

КПД - ?

Полная мощность:

P₁ = U*I = 200*5 = 1 000 Вт

Потери мощности на нагревание обмотки:

ΔP = I²*R = 5²*10 = 25*10 = 250 Вт

Полезная мощность:

P₂ = P₁ - ΔP = 1000 - 250 = 750 Вт

КПД = P₂*100% / P₁  = 750*100% / 1000 = 75%