Через електро мотор , який ввімкненно до мережі 200В , тече струм 5А . Визначити ККД мотора , якщо

опір обмотки електромотора 10 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Кустов Миша.

Ответ:

Объяснение:

P1=I*U   P2=I^2*R   кпд=(P1-P2)/P1=(5*200-25*10)/5*200=0,75=75%