5. У процесі електролізу за 4 с позитивні іони перенесли до катода заряд 8 Кл і такий же за

величиною заряд перенесли негативні іони до анода. Вкажіть силу струму (в А) у колі *

Ответы на вопрос

Отвечает Колочев Кирилл.

Ответ:

Дано:

q = 8 Кл

t = 4 c

_______

I - ?

Ток:

I = q / t = 8 / 4 = 2 А