Автомобіль 3 км рухався зі швидкістю 40 км/год і потім ще 3 км зі швидкістю 60 км/год.Яка середня

швидкість руху автомобіля на цьому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулибакина Лера.

Ответ:

Средняя скорость.

V(сред)=48км/ч



Отвечает Доскина Вика.

Ответ:

48 км/год

Объяснение:

Дано:

l1=3км

l2=3км

U1=40км/год

U2=60км/год

Uсереднє-?

Uсер=l/t

t1=l1/U1=3/40=0,075 год

t2=l2/U2=3/60=0,05 год

Uсер=3+3/0,075+0,05=6/0,125=48 км/год