Задача по фізицці балон якого об'єму треба взяти собі вмістити в него 10кг кисню


Ответы на вопрос

Отвечает Артищев Кирилл.

Ответ:

6.8  м^3

Объяснение:

V=m/p  

p=1.470 кг\м^3

V=10/1.470=6.8 м^3