Срочно помогите пожалуйста!!! балон ємкістю 100 л містить 5,76 кг кисню. При який температури

виникає небезпека вибуху, якщо балон розрахован на тиск до 5.10 Па ​

Ответы на вопрос

Отвечает Некрашевич Таня.

Объяснение:

T=pM/VmR=5*10^5*32*10^-3/8.31*5.76*0,1=33