Срочно надо!Якого обєму треба взяти балон, щоб вмістити в ньому 7.7 кг кисню під тиском 150 атм за

температури 27°C?

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Юлия.
M = 7,7 кг
М = 0,32 кг/моль
р = 150 атм = 15*10⁶ Па
Т = 27+273 = 300 К
V - ?
p*V = m*R*T/M       V=m*R*T/p*M      V = 7,7 кг*8,31 Дж/мольК*300 К / 15*10⁶ Па*0,32 кг/моль = 0,004 м³ = 4 л