Зореліт масою 60т відлітає від землі зі швидкістю 0.7с(швидкість світла) . Визначте його масу

відносно планети. СРОЧНО НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ[email protected]

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Масу відносно планети можна обчислити за формулою m=\frac{m_{0} }{\sqrt{1-\frac{v^2}{c^2} } }.

m=\frac{60}{\sqrt{1-\frac{0,49c^2}{c^2} } } =\frac{60}{\sqrt{0,51} } =84(т).

Відповідь: 84 т.