Хлопчик масою 50 кг стоїть на лижах. Довжина кожної лижі дорівнює 1.6м, ширина 15см. Яркий риск

хлопчика на сніг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Линецкий Лукас.

Объяснение:

S=1.6*0.15*2= 0.48 м²

р=F/S= 50*10/0.48=1042 Па