Дівчинка масою 44 кг стоїть на лижах. Довжина кожної лижі дорівнює 1,5 м , ширина дорівнює 8 см .

Обчисліть тиск дівчинки на сніг? (Прийняти g≈10 Н/кг ). (Округлити до цілого значення). Відповідь: тиск дівчинки на сніг р= ____ Па.

Ответы на вопрос

Отвечает Жетписбай Акнур.

Ответ:

3667 Па

Объяснение:

M = 44 (кг)

P = (44*10)/(1.5*0.08) = 3667 Па