Хлопчик масою 45 кг стоїть на лижах. Довжина кожної лижі дорівнює 1,4 м, ширина дорівнює 8 см.

Обчисліть тиск хлопчика на сніг? (Прийняти g≈10 Н/кг). (Округлити до цілого значення). Відповідь: тиск хлопчика на сніг р=

Ответы на вопрос

Отвечает Кречко Карина.

Дано:

m = 45 кг

a = 1,4 м

b = 0,08 м

g ≈ 10 Н/кг

p = ?

Решение:

p = F/S = mg/ab

p = 45•10/1,4•0,08 = 4018 Па

Ответ: p = 4018 Па