Дівчинка масою 41 ке стоїть на лижах. Довжина кожної лижі дорівнює 1,2 м, ширина дорівнює 8 см.

Обчисліть тиск дівчинки на сніг?(Прийми 9 ~ 10 н/е.(Округлити до цілого значення)Відповідь: тиск дівчинки на сніг р =: 0Па.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нестеренко Евгений.

m=41 кг

a=1.2 м

b=8*10^-2 м

g=10 Н/кг

р-?

р=F/S

F=mg

S1=ab - площадь одной лыжи

S=2ab

p=mg/2ab

p=410/2*1.2*8*10^-2

p=410/19.2*10^-2=21*10² Па

Отвечает Одинцов Кирилл.

Объяснение:

p=F/S

F=mg

p=mg/S

S=(1,2*0,08)*2= 0,192м^2

р= 41*10/0,192= 2135 Па