У класі барометр показує 756мм рт. ст, а в цей самий час біля річки - 760мм рт. ст. На якій висоті

над рівнем річки знаходиться шкала? Пожалуйста з дано:

Ответы на вопрос

Отвечает Тараканов Макар.

Дано:

p1=756 мм. рт. ст

p2=760 мм. рт. ст.

h-?

Решение:

h= Δp*12 м/мм.рт.ст.

h=(760-756)*12=48 (м)