Дуже треба! Срочно! Зарання дякую! Барометр показує у класі атмосферний тиск 740 мм рт. ст., а в

цей самий час біля річки — 760 мм рт. ст. На якій висоті відносно річки знаходиться школа?

Ответы на вопрос

Отвечает Протацкий Никита.
Разность давлений 760-740=20 мм рт ст
Каждый 1 мм рт ст соответствует высоте 12 м
h=20*12=240 м
======================