Стальну кулю об'ємом 800см³ занурено у гас.яка архімедова сила діє на кулю?


Ответы на вопрос

Отвечает Герштова Виктория.

Відповідь:

Fарх=g*ρ(гасу)*V=10H/кг*800кг/м³*800см³=6400000Н