Задача 1 Тиск на кінчику жала бджоли в момент укусу дорівнює приблизно 3 200 000 000 Па. У

скільки разів цей тиск більший за тиск людини масою 70 кг на підлогу, якщо площа її ступні 180 см2?задача 2Мідна куля об’ємом 300 см3 повністю занурена в гас. Визначте архімедову силу, яка діє на кулю, густина гасу 800 кг/м3задача 3 Яка архімедова сила діє на брусок массою 540 г, якщо він занурений у воду повністю? Густина води 1000 кг/м3, густина бруска 2700 кг/м3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Аня.

Ответ:

Задача 1.      р = 19444,4Па

р = 320000000 Па = 320 000*10^3 Па

р/р = 320000*10^3 /19444,4 = 16457 раз

ответ 16457 раз                                              

Задача 2    300 см3 = 0,0003 м3

Fa = pgV = 800 * 10 * 0,0003 = 2,4 (H)    

задача 3   2 Н              дано   m=540 г     Fa- ?

V=m/p=540/2,7=200 см3

Vж=V/2=100 см3

Fa=p*g*V=1000*10*10^-4=1 Н    

Объяснение: