Тиск на кінчику жала бджоли в момент укусу дорівнює приблизно 3 200 000 000 Па. У скільки разів цей

тиск більший за тиск людини масою 70 кг на підлогу, якщо площа її ступні 180 см2?

Ответы на вопрос

Отвечает Кадацкий Алексей.
Знайдемо тиск людени:
P=mg/S
P=70*9,8/0.18*2=1905,5
3200000000/1905,5=1679349 раз