Яку напругу слід прикласти до опору в 1000 Ом, щоб одержати у ньому струм 8 мА? *​


Ответы на вопрос

Отвечает Токарева Инна.

Ответ:

Дано :

R= 1000 Oм

I= 8 мА = 0,008 А

знайти ; U

Розвязання :

U=IR

[U]=Ом * А = В

U = 1000*0.008 = 8 В

Відповідь : U = 8 В