Куля об'ємом 0,015 м3 повністю занурена у воду. Густина води 1000 кг/ 1 балл м3. Яка виштовхуюча

сила діє на кулю? * А 0,15H Б 15H В 1,5H Г 150 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Анохин Никита.

Ответ:

F=p*g*V

F=1000*10*0,015=150Н

Ответ:F=150H