Позначте масу тіла що рухається із швидкістю 3 м\с і має імпульс 12 кг*м\с 36кг 3кг 4кг 0.25кг


Ответы на вопрос

Отвечает Джумагазиева Рамиля.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

v = 3 м/с

p = 12 кг·м/с

_____________

m - ?

p = m·v

m = p / v

m = 12 / 3 = 4 кг

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

m=4 кг

Объяснение:

v = 3 м/с

p = 12 кг·м/с

_____________

m - ?

p=mv

m=p/v

m=12/3=4 кг