Яку роботу виконає кран, рівномірно піднімаючи гранітну плиту об’ємом 4м 3 на висоту 5м?


Ответы на вопрос

Отвечает Оя Паша.

Ответ:

A=F*L

F=gm

m=P*V=2700кг/м3 * 4м3=10800кг

F=9,8H/кг * 10800кг = 105840Н

A=105840H * 5м=529200Дж

Объяснение: