Яку роботу виконає кран, рівномірно піднімаючи гранітну плиту об'ємом 4 м³ з дна озера на висоту

5 м над його поверхнею? Глибина озера дорівнює 3 м.?​

Ответы на вопрос

Отвечает Щадилов Михаил.

Ответ:

Объяснение:

F=Fт-Fарх

Fт=V×(густина граніту)×g=4×2600×10=104000H

Fарх= V×( густина води)×g=4×1000×10=40000H

F=104000-40000=64000H

S=5+3=8м

А=F×S= 64000×8=512000Дж=512кДд