На яку висоту баштовий кран, ККД якого становить 54% рівномірно підніму вантаж масою 0.6т за 2 хв?

220В 16.5А​ПАЖАЛУСТА ДА 50 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Федотова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

КПД = 54%

m = 0,6 т = 600 кг

t = 2 мин = 120 c

U = 220 В

I = 16,5 А

_______________

h - ?

Полезная работа:

Aп = m·g·h

Совершенная работа:

Ас = I·U·t

Коэффициент полезного действия:

КПД = Ап·100% / Ac

КПД = m·g·h·100% / (I·U·t)

h = I·U·t·КПД / ( m·g·100%)

h = 16,5·220·120·54% / ( 600·10·100%) ≈ 39 м