ФІЗИКА 8 клас Баштовий кран рівномірно піднімає вантаж масою 0,6 т зі швидкістю 20 м/хв.. Сила

струму в електродвигуні , розрахованому на напругу 380 В, становить 10 А. Визначте ККД двигуна. Що можна сказати про ККД електродвигунів та електронагрівальних приладів?

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Рита.

Ответ: 52%

Объяснение:

Дано:

m=0,6т=600кг

V=20м/мин=0,33м/с

U=380В

I=10А

g=10Н/кг

--------------

η-?

η=Ап/Аз=mgh/(UI)=600*10*0,33/(380*10)=0,52*100%=52%