Підйомний кран рівномірно підняв вантаж масою 450 кг на висоту 5 м за 0,5 хв. Яка потужність

крану? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кикин Тимур.

Ответ:

Дано:

m = 450 кг

l = 5 м

t = 0.5 хв= 30 с

g = 10 H\кг

Знайти: N -?

Объяснение:

N = A/t

A = Fl

F= mg = 450*10 = 4500 Н

А = 4500*5 = 22500 Дж

N = 22500/30 = 750 Вт