СРОЧНО!!!!!!!!!!!!Нікелювання металевої пластинки, що має площу поверхні 108 см 2 , тривало 2 год

при силі струму 0,3 А. Знайдіть товщину шару нікелю. електрохімічний еквівалент нікелю 0,3 ⋅10 -6 кг/Кл. Густина нікелю 8900 кг\м

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Майя.

Ответ:

товщина шару нікелю =6.8мкм

Объяснение:

Дано: ро=8.9г/см³, I=0.3A, S=108см², k=3.4*10-4г/Кл, t=7200c,

m=k*I*t=3.4*10-4 *0.3A*7200c=0.7344г,,

m=po*V,⇒V=S*h,

0.7344=8.9г/см³*V, звідки  h=0.7344/108=0.0068см≅6.8мкм