200 г суды 20°С-ден 50°С-ге дейін қыздыру үшін қандай жылу мөлшері қажет? Судың

меншікті жылу сыйымдылығы 4200 Дж/(кг°С). 2,52 Дж25,2 кДж2,52 кДж25,2 Дж​

Ответы на вопрос

Отвечает Кадырова Назгуль.

Ответ:

25,2 кДж= 25 200 Дж

Объяснение:

Q= cm(t2-t1)= 4200×0,2×30=25200