Даю много балов!!!Пожалуйста напишыте решение срочно Яку кількість теплоти необхідно надати льоду

масою 300 г, взятому при температурі -5°С, щоб перетворити його у воду з температурою 50°С? (відповідь округлити до цілих, кДж) *​

Ответы на вопрос

Отвечает Каписова Руслана.

Ответ:

300-5=295-50=245

Объяснение:

ответ 245 грамм