Літак, рухаючись рівноприскорено, через 20 с після старту набув швидкості 180 км/год. Установіть

відповідність між фізичною величиною та її числовим значенням у СІ.

Ответы на вопрос

Отвечает Чеснов Александр.

Дано: Vо=0; V=180 км/ч=180*1000 м/3600 с=50 м/с; t=20 с; V(t) - ?

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vx(t)=Vo+ax*t

Vo=0

V(t)=a*t  -  зависимость между конечной скоростью и временем разгона из состояния покоя.

50 м/с=a*20 с

a=2,5 м/с².