Розв'язати задачі. М'яч, який кинули горизонтально зі швидкістю 15 м/с, упав на землю через 2 с.

Установіть відповідність між фізичною величиною та її числовим значенням у СІ. 1.Висота падіння 2.Дальність польоту 3.Кінцева швидкість 4.Напрям кінцевої швидкості ( tg a) А.30 Б.20 В.25 Г.5/3 Д.4/3​

Ответы на вопрос

Отвечает Галиева Элиза.

Відповідь:

1 - А

2 - Б

3 - В

4 - Г

Пояснення:

Для розв'язання задачі використовуємо формули руху зі сталою швидкістю:

h = (1/2)gt^2, де h - висота падіння, g - прискорення вільного падіння, t - час польоту.

S = vt, де S - дальність польоту, v - початкова швидкість, t - час польоту.

v = u, де u - початкова швидкість, v - кінцева швидкість.

tg a = 0, оскільки напрям кінцевої швидкості горизонтальний і не міняється.

За умовою задачі:

v = 15 м/с

t = 2 с

g = 9,81 м/c^2

h = (1/2)gt^2 = (1/2) * 9,81 м/c^2 * (2 с)^2 = 19,62 м (відповідь А)

S = vt = 15 м/с * 2 с = 30 м (відповідь Б)

v = u = 15 м/с (відповідь В)

tg a = 0 (відповідь Г)

Таким чином, правильна відповідь:

1 - А

2 - Б

3 - В

4 - Г

0 1