Зображення предмета знаходиться на відстані 20 см від лінзи, оптична сила якої 10 дптр. Визначити

фокусну відстань лінзи і відстань від предмета до лінзи.

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимов Артём.

Ответ:

f=20см=0.2м, D= 10дптр [1/м], F-?, d-?

F=1/D=0.1 м -ответ

формула линзы 1/F=1/d+1/f, 1/d=10-5=5 1/м, d=0.2 м -ответ