Вантаж масою 0,08 кг, підвішений на пружині, здійснює вільні гармонічні коливання. Якої маси

потрібно підвісити новий вантаж замість першого, щоб частота коливань зменшилася в 2 рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Мира.

Ответ:

Дано:

m₁ = 0,08 кг

ω₁

ω₂ = (1/2)·ω ₁

___________

m₂ - ?

Циклическая частота:

ω₁ = √(k/m₁)

ω₂ = √(k/m₂)

√(k/m₂) = (1/2)·√(k/m₁)

Возведем в квадрат:

k/m₂ = (1/4)(k/m₁)

m₂ = m₁/4 = 0,08/4 = 0,02 кг