ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!! Вантаж, підвішений на легкій нитці довжиною 50 см, здійснює вільні гармонічні

коливання. Якою має бути довжина нитки, щоб частота коливань цього ж вантажу збільшилася в 2 рази?

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ: 0,12м

Объяснение:

Дано:

L1=50см=0,5м

ν2=2ν1

g=10Н/кг

-----------------

L2-?

Частота колебаний маятника равна:

1/T, где:

T-период колебаний

Период колебания маятника находим по формуле:

Т=2π*√(L/g), где:

L-длина нити;

g-ускорение свободного падения

Т1=2*3,14*√(0,5/10)=1,4с

ν1=1/Т1=1/1,4=0,7Гц

По условию:

ν2=2ν1=2*0,7=1,4Гц

Т2=1/ν2=1/1,4=0,7с

L2=T2²*g/(4*π²)=0,7²*10/(4*3,14²)=0,12м