Цилиндр ыдысқа сынап, су және бензин құйылған Сұйықтардың көлемдері бірдей. Сұйық деңгейлерінің

биіктігі 15см болсасұйықтардың түбіне түсіретін жалпы қысымы қандай?

Ответы на вопрос

Отвечает Ревин Арсений.

Ответ:р=р1 + р2+р3 = ро1 * g * h + ро2 * g * h + ро3 * g * h=g * h * (ро1 + ро2 + ро3)=9,8*5(13600+1000+800)=754600Па = 754,6 кПа

Объяснение:Егер көлемдер бірдей болса және кеме цилиндр пішінді болса, онда көлемдер тең болады, егер сұйықтық тіректерінің биіктігі тең болса, онда бағандардың біреуінің биіктігін білу үшін олардың жалпы биіктігін 3-ке бөлу керек, өйткені сұйықтық 3, ал 15:3=5, ал қалғаны менің ойымша түсінікті.