Пей екі өткізгіш шар- екінші шарды өлшеміпар қандай заряд-1. Зарядтары б нКл және 8 нКл,

өлшемдері бірдей екі ет:ларды бір-бірімен түйістірді. Содан кейін екінші шарлбірдей зарядталмаған шармен жанастырды. Шарлар қандайтарға ие болады?2. 2 см арақашықтықта орналасқан 1 нКл және 4 нКл заркеңістікте және керосинде орналасқан кездегі әрекеттесетінанықтаңдар.1 нКл және 4 нКл зарядтардың бос3. Вакуумда 1 Н күшпен әрекеттесетін, бір-бірінен 1 м қашықтықтаорналасқан нүктелік зарядтардың мәнін анықтаңдар.4. Нүктелік зарядтардың әрекеттесу күшін 4 есеге арттыру үшін,олардың арақашықтығын қанша есе азайту қажет?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Динара.

Ответ:

1 . 6×8=48÷2=24 ет , 2 . 4×1=4×2=8 , 3 . 1÷1=1 , 4 . 4÷2=2×4=8