10 балдық дауыл желінің тосқауылға түсіретін қысымы 1100 Па. Ауданы 24 м квадрат үй қабырғасына

желдің түсіретін қысым күші қандай?

Ответы на вопрос

Отвечает Сучкова Саша.
F=P*S F=1100*24=26400Н