Суретте бос мензурка, сұйық құйылған мензурка және мензуркадағы сұйыққа бірдей шарлар салынған

сурет көрсетілген CM³ CM CM 100- 90 100 90 100 90 80 70- 80- 70- 60 80 60 50 50- 40- 40 apa 30 20 30- 20- 10- 10- 200 r 240 r 474 г дысы а) Суретте берілген мәліметтер бойынша сұйықтың тығыздығын анықтаңыз. b) Бір шардын көлемін, массасын және шар жасалған материалдың тығыздығын табыныз. Сәйкестендіру саны: 6 Сұйықтық келемі сұйыктык массасы сұйықтық тыгыздыгы p=m/V = 1r/cu3 m = 46,8 г V-40 CM3 побыстрее пжж

Ответы на вопрос

Отвечает Пчелкина Оксана.

Ответ:А) V=40cm³, m=40г

P=m/V=40г/40cm³=1г/см³

b)V=30cm³, m=234

30cm³=5=6см

V1=46,8г

p=m/V=234г/30см³=7,8г/см³

Объяснение: