Срочно! Пожалуйста з яким прискоренням рухається автомобіль, якщо його швидкість за 6 с

збильшилася вид 144 км/ год до 216 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Буянов Никита.
A=(V-V0)/t=(60-40)/6=3,33(3333) м/с2