мідна куля в повітрі має вагу 1.96H, а у воді-1,47H. Визнач чи суцільна ця куля? Якщо ні то знайди

об'єм порожнини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Vyunnik Pavlo.

Ответ:

Кулі суцільна

Объяснение:

Сила Архимеда дорівнює

Gк повітря-Gк вода=1,96-1,47=0,49 Н

Плотность меді 8,93 кг/м3

Маса кулі в повітрі mк повітря=1,96/10=0,196 кг

об'єм кулі суцільної

V=0,196/8,93=0,022 м

Визначимо об'єм через архимедову силу V=FA/1000/10=0,000049 м3

Об'єм кулі через радіус дорівнює

V=4/3*Пі*R^3

R=(3V/4*Пі)^0,3333=0,022 м

Куля суцільна