Пружина під дією 70Н розтягнулася на 5см, під дією якої сили, пружина розтягнеться ще на 4 см?Даю

25б

Ответы на вопрос

Отвечает Вольхина Арина.

Ответ:

126 H

Объяснение:

F1=70 H    x1=5 см   x2=4 см    F2=?

===

k=F1/x1=F2/(x1+x2)

F2=F1*(x1+x2)/x1=70*(5+4)/5=126 H

=========================