Допоможіть !!! Гумова нитка під дією сили 4Н розтягнулася на 5 см.На скільки см вона розтягнеться

під дією сили 8Н?

Ответы на вопрос

Отвечает Lis Denis.
Сила упругости
F=kx
Жесткость
k= \frac{F1}{x1}= \frac{4}{0.05} =80H/m
x2= \frac{F2}{k} = \frac{8}{80} =0.1m=10sm ответ