2. Літак рухається паралельно залізничному полотну з швидкістю 720 км/год і пролітає за 1,5 с над

потягом, що рухається в тому ж напрямку. Яка довжина потяга, якщо його швидкість 108 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Радионов Станислав.

Відповідь:

v=720км/год=200м/с

v=108км/год=30м/с

t=1,5c

S=Δv*t=(200-30)*1,5=255м

Пояснення: