Визначте потужність двигуна автомобіля, якщо витрати бензину становлять 38 л на 100 км шляху за

умови, що середня швидкість руху дорівнює 36 км/год. ККД двигуна — 38 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Касьянова Саша.

Ответ:

A=P*t;

P=A/t;

ККД=A/Q;

Q=q*m=q*p*V=46 000 000*800*0.038=1 398 400 000 Дж

36 км/год=10 м/с

А=Q*ККД=1 398 400 000*0.38=531 392 000 Дж

t=l/v=100 000 (м) /10 (м/с) =10 000 c

P=531 392 000 / 10 000=53 139 Ватт или 53,1 кВт

Разница в ответе может быть разной, ибо некоторые табличные значения могут отличаться друг от друга