Гвинт гелікоптера за 0,5 хвилини здійснює 600 обертів. Чому дорівнює період обертання гвинта? а)

0,8мсб)50мс в)5с г)2хв​

Ответы на вопрос

Отвечает Жижина Маргарита.

Ответ:

Б

Объяснение:

t=30c

n=600

T=t/n. = 30/600=0,05 с =50мс