Гвинт гелікоптера за 0,5 хв. здійснює 1000 обертів. Чому дорівнює період обертання гвинта? Помогите

пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Никита.

Дано:

t = 0,5 мин =30 с

n = 1000

---------------------------

T - ?

Розв'язок:

T = t / n

T = 30 / 1000 = 0,03 c