Прошу поясніть як робити задачу і дайте відповідь!!! Даю 30 балів. 1. Чому дорівнює період

обертання гвинта гелікоптера, якщо за 20 с він здійснює 1600 обертів?2. З якою частотою обертається барабан пральної машинки, якщо за 2 хв він здійснює 1600 обертів?❗❗❗Додатково до кожної задачі потрібно знайти обертову частоту❗❗❗​

Ответы на вопрос

Отвечает Щур Віталік.

Ответ:

Объяснение:

1.t=20c

N=1600

T-? n-?

T=t/N, T=20/1600=0,0125c

n=1/T, n=1/0,0125=80 об/с

2.t=2хв=120 c

N=1600

n-?

n=N/t,  n=1600/120=13,3 об/с

!!!обертова частота це і є частота обертання (n)