Срочно надаПеріод обертання гвинта гелікоптера 0,05 с. Яка швидкість польоту гелікоптера , якщо на

шляху 100км гвинта робить 72000 обертів

Ответы на вопрос

Отвечает Шишкина Вероника.

дано T=0,05c   N=72000    S=100 км    V- ?

t=T*N=5*720=3600 с=1ч

V=S\t=100 км\ч