3 якою силою взаемодіють дві маленькі заряджені кульки, розташовані на відстані 0,2м одна від одної

у вакуумі, якщо їхні заряди відповідно дорівнюють 0,000002Кл та 0,000008Кл

Ответы на вопрос

Отвечает Махрова Ксения.

Дано: R=0,2 м; q1=0,000002 Кл=2*10⁻⁶Кл;

q2=0,000008 Кл=8*10⁻⁶Кл;   F - ?

F=k*q1*q2/R²

F=(9*10⁹) * (2*10⁻⁶) * (8*10⁻⁶) / 0,2²=

9*2*8/0,04 * 10⁹⁻⁶⁻⁶=3600*10⁻³=3,6 Н  -  это ответ.