З якою силою взаємодіють дві маленькі заряджені кульки, розташовані на відстані 50 см одна від

одної у вакуумі, якщо їхні заряди відповідно дорівнюють 0,0000004Кл та 0,0000005Кл?

Ответы на вопрос

Отвечает Сентялёва Валерия.

Ответ: 7,2мН

Объяснение:

Дано:

q1=0,0000004Кл

q2=0,0000005Кл

r=50cм=0,5м

k=9*10⁹Н*м²/Кл²

-----------------------

r-?

F=k*|q1|*|q2|/r², где:

k-коэффициент пропорциональности;

q1 и q2-заряды;

r-расстояние между зарядами

Сила взамодействия будет равна:

F=k*|q1|*|q2|/r²=9*10⁹*0,0000004*0,0000005/0,5²=7,2*10⁻³Н=7,2мН